Formularz do wyceny "Warzywnik na 1000%"

Wypełnienie poniższego formularza wyceny „Warzywnik na 1000%” pozwoli na uzyskanie ofertę planu upraw warzyw w Twoim warzywniku. 

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z formularza, możesz wysłać maila z zapytaniem (Kontakt).

* W przypadku udostępnienia wymiarów (mapki wykonanej własnoręcznie lub przez geodetę) projektant ogrodu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie błędy wynikające ze źle wymierzonej lub wyrysowanej przestrzeni. ** W przypadku zlecenia wymiarowania - dojazd jest możliwy w pewnych wyznaczonych rejonach kraju (Strona główna -> Kontakt -> Teren działania)
"Warzywnik na 1000%" jest planem UPRAW na kolejne 4 sezony. Może być zrealizowany w istniejącym już warzywniku, lub tym, który Państwo samodzielnie zaplanują, rozrysują i prześlą mi mapkę. Wykonanie projektu warzywnika jest oddzielną usługą (Strona Główna -> Oferta -> Projekty części ogrodu); Konsultacja zawsze kończy się rozrysowaniem propozycji wprowadzanych zmian i również jest oddzielną usługą (Strona Główna -> Oferta -> Doradztwo).
Dokładny dobór roślin do planu upraw nastąpi w dalszych etapach współpracy. Do przygotowania oferty cenowej potrzebuję tylko ogólnych informacji na temat preferowanych roślin.
Jeśli istnieją inne ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, proszę napisać je na samym końcu w polu "Informacje dodatkowe".

Zostańmy w kontakcie

Przyjazny Newsletter bez spamu

W cyklicznych wiadomościach wysyłanych do kilka tygodni przeczytasz o ogrodniczych nowinkach, otrzymasz skrót prac na nadchodzący miesiąc, aktualną ofertę oraz odnośniki do najciekawszych wpisów na blogu
Scroll to Top